Интересно обо всех и обо всем (maxxbay) wrote,
Интересно обо всех и обо всем
maxxbay

Баня і здоров'я. Як відвідувати баню?

Fot. Thomas Wanhoff (thomaswanhoff)/Flickr CC

Баня підсилює красу, очищає, покращує настрій, загартовує організм, покращує кровообіг – відвідування бань має ряд переваг. Чи дійсно баня чи сауна сприяє здоров'ю? Як часто і як довго потрібно відвідувати баня львів, щоб поліпшити стан організму. Як користуватися сауною, щоб собі не нашкодити?
http://dachalviv.com.ua/uploads/Zyma/DSC_3976.JPG
Відвідування баня львів позитивно впливає на загальний стан організму і на красу. Відвідування сауни дозволяє усунути наслідки втоми, а також зміцнює імунну систему, покращує кровообіг і очищає організм. Під впливом високої температури виділяється гормон щастя – серотонін. Особливо часто бажано нам перебувати в ній в осінній період. А що зі здоров'ям? Відвідування сауни в період осені допоможе нам у боротьбі з інфекціями і простудами? На думку фахівців – безумовно, так.

Використання сеансів в бані або сауні - це давно відомий спосіб підтримки здоров'я в хорошій фізичній та психічній формі, а також запобігти передчасному старінню та доглянути за шкірою. Висока температура, наприклад, у бані на дровах, а потім охолодження тіла, пристосовуючи організм до різких змін температур, викликає збільшення опору на розвиток застуди та грипу, особливо в осінньо-зимовий період. Цей вид терапії повинні використовувати люди з хронічними запалення придаткових пазух носа і частими простудними захворюваннями.

Яку баню вибрати?


Щоб відчути благотворний вплив бані чи сауни на наше здоров'я, необхідно відвідувати сауну два-три рази на тиждень. Ви це можете з задоволенням зробити відвідавши баня львів. Процедури в баніпозитивно вплинуть на покращення нашого імунітету.

Суха сауна (фінська) – температура становить від 85 до 110 градусів за Цельсієм, вологість повітря в приміщенні становить близько 10 відсотків. Корисні властивості фінські сауни полягають у видаленні токсинів, які виділяються через оболонку тіла.

Сауна морська – температура нижче, ніж у сухій сауні, і становить від 60 до 85 градусів, за це, крім того, розігріті камені в печі можна поливати водою, що викликає додаткове збільшення вологості (близько 50%). Така сауна добре очищає шкіру.

Римська баня (римська лазня) – температура води в сауні бані нижче, ніж у фінській сауні, і не перевищує 50 градусів Цельсія, вологість становить 100%. Через більш низький діапазон температур, її можна використовувати кожен день.
http://dachalviv.com.ua/uploads/foto2017/1.jpg
Як відвідувати баню?

Щоб швидко відновити здоров'я, і насолодитися всіма перевагами сауни чи бані, варто добре підготуватися до ього. Не рекомендується відвідування сауни відразу після їжі або після вживання алкоголю. Потрібно вживати багато води, наприклад мінеральної води. Пам'ятайте про змиття макіяжу та скидання з себе ювелірних виробів. В іншому випадку це погрожує отриманням опіку.

А що зі спортом? Варто відвідувати сауну після інтенсивного фізичного навантаження? Сауна обтяжує серцево-судинну систему, так як інтенсивні зусилля. – У ході напруженої роботи організм втрачає рідину, і збільшується його температура, його необхідно окропити і охолодити. Щоб серце було не обтяжене, ви повинні дозволити йому відпочити. У свою чергу баня не повинна бути використана протягом 2-4 днів перед відповідальними змаганнями, так як зневоднення організму, що виникає в результаті інтенсивного потовиділення може впливати на фізичну працездатність, навіть через 24-36 годин після відвідування бані.

Хоча баня має багато переваг, існує ряд протипоказань, які виключають деякі люди з-за використання цього задоволення. Жаркі приміщення не рекомендується для людей з лихоманкою, епілепсією, схильністю до кровотеч, артеріальною гіпертензією вище 200/120mmHg, із захворюваннями серцево-судинної системи. Бані не повинні використовувати вагітні жінки, люди, що страждають діабетом, які мають проблеми з печінкою, нирками, легенями, або з зором. Краще, якщо перед використанням сауни ви проконсультуєтесь з лікарем, який порадить вам, як часто і чи можна взагалі, може перебувати в гарячих приміщеннях.
Tags: баня, баня львів, дача, дача львів, сауна, чан по білому, чан у львові
Subscribe

 • Компания, которая производит экокожу

  Компания Modern Meadow — преданная команда людей, руководствующихся коллективным убеждением о том, что биология открывает силу природы,…

 • Интересные факты о цвете кожи.

  Меланин - пигмент, который присутствует в коже, чтобы влиять на ее цвет. Каждый пигмент определен различными генами, которые могут быть…

 • Интересные факты о коже.

  Кожа состоит из трех слоев, эпидермис, дерма, жировая клетчатка.Дерма содержит 70% коллагена, с каждым годом он уменьшаетсяна 1%. В коже…

promo maxxbay october 30, 2013 17:02 52
Buy for 30 tokens
- А вы тоже включаете ногой компьютер? - А вы тоже в детстве с горки зимой на пакетах или линолеуме катались? - А у вас в детстве тоже были варежки на резинке? - А у вас дома тоже есть пакет с пакетами? - А вы тоже облизываете этикетку от йогурта? - А у вас тоже от шапки лоб чешется? - А вы…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment